Burada Keyifkurdu.com sitesi ile ilgili genel kurallar, gizlilik ilkelerimiz ve yasal bilgilendirme bulunmaktadır. Sitemizin teknik altyapısı en güncel ve güvenilir yazılım ve donanım araçları ile yapılmıştır; düzenli olarak güncellenmektedir. Kontrolümüz altındaki bilgilerin kaybedilmesi, kötüye kullanılması veya tadil edilmesini önleyecek tüm güvenlik önlemleri alınmıştır.

Genel Kurallar ve Yasal Uyarı

Keyifkurdu.com sitesi tüm içerik ve paylaşımlarında, yürürlükteki T.C. Yasalarına uyumu olacağını ve evrensel etik - ahlaki değerlere saygı göstereceğini taahhüt etmektedir. Sitemizde yayınlanan bilgi, fotoğraf, yazı, marka, logo ve bunlarla sınırlı olmaksızın her tür içerik, (işbirliği yaptığımız üçüncü kişilere ait marka ve eserler hariç olmak üzere) KeyifKurdu’nun mülkiyetinde olup fikri mülkiyet yasaları ve ilgili mevzuat hükümleri uyarınca koruma altındadır.

Kullanıcılar veya üyeler suç teşkil edecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran, yasadışı, tehditkâr, hakaret veya küfür içeren, kişilik haklarına zarar verici, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik ya da evrensel ahlaka aykırı hiçbir içeriği Site’de paylaşamaz buna benzer yorumlarda bulunamazlar.  Bu tür bir içerikten doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk münhasıran içeriği ve/veya yorumu gönderen kullanıcıya / üyeye aittir.

Siteyi ziyaret eden kullanıcılar veya üyeler de bu genel ilkeleri ve yasal sorumluluğu kabul etmiş sayılırlar. 

Sitemizde bulunan ve sizlerden bilgi toplayan çeşitli formlar (örn. üye formu - kayıt formları) anketler veya yarışmalar, iletişim bilgilerinizi ve demografik bilgilerinizi sistemimize iletmektedir. Satın alma formlarımız ayrıca mali bilgilerin (örneğin kredi kartı numaraları) verilmesini de gerektirmektedir.

Kişisel Bilgiler ve Gizlilik

Bilgilerinizi bizlerle paylaşmak konusunda gösterdiğiniz güven için sonsuz teşekkür ederiz. Bu bilgiler sadece sizlere daha iyi hizmet edebilmek ve sunmakta olduğumuz sitenin kalitesini yükseltmek için toplanmaktadır.

Keyifkurdu.com sitemizde kullanıcılarımıza ve üyelerimize daha iyi hizmet sunmak amacıyla bazı kişisel bilgilerini (isim, yaş, yaşadığınız şehir, doğum tarihi, e-posta vb.) talep etmekteyiz. Keyifkurdu.com bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel bilgilendirme çalışmaları, kullanıcı profillerine yönelik özel duyuruların hazırlanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik kullanıcı “sınıflandırma” çalışmalarında ve sadece Keyifkurdu.com bünyesinde kullanılmaktadır. Kullanıcılar, sitemiz tarafından kendilerine düzenli gönderim yapılmasına izin verdikleri e-bülten veya e-posta listesinden kendi istekleri doğrultusunda istedikleri zaman çıkabilirler.

Üyenin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece üyemiz ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece üyemiz değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Keyifkurdu.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta veya satmamaktadır.

Üyelerden açık izin alınmadan veya önceden bilgi vermeden, hiç bir şekilde doğrudan pazarlama ya da tanıtım amacıyla iletişim bilgileriniz kullanılmayacaktır. Sizin izninizle bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

  • Elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek,
  • Basılı yayınlar ya da diğer yazışmalar göndermek,
  • Satın aldığınız ürün veya hizmetler ile ilgili posta ve evrak gönderimleri yapmak.

Üyelik bilgileri, ancak resmi makamlarca kanunlar çerçevesinde bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Kamu güvenliğinden sorumlu resmi makamlarla talepleri halinde kişisel bilgilerinizi paylaşma hakkını daima saklı tutar.

Keyifkurdu.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Keyifkurdu.com üyelerine daha özel ve etkin bir paylaşım deneyimi yaşatmak amacıyla Keyifkurdu.com'da değerlendirilmektedir. iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli kullanıcılarımızın güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Keyifkurdu.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Keyifkurdu.com.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Diğer Siteler, 3. Şahıslar ve Bunların Gizlilik Politikaları

Bu sitede diğer sitelerin linkleri bulunabilir. Keyifkurdu.com bu web sitelerinin içerikleri ve uygulamaları hakkında herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır. Bu sitelerin gizlilik uygulamaları veya içeriklerinden veya üçüncü tarafların gizlilik politikaları ve uygulamalarından sorumlu değildir.


E-Bülten Aboneliği

ÜYE GİRİŞİ

res severa verum gaudium

KeyifKurdu @ INSTAGRAM

kk ig screenshot web mid son