22 Şubat 2016 Kategori: Sanatsal...

Bu topraklarda insana dair birçok güzellik yok olup, gidiyor;
dostluk, kardeşlik, barış dizelerde, türkülerde veya sözlerde kaldı…

16 Temmuz 2011 Kategori: Sanatsal...

Ramazanda Caz bu yıl 16 – 23 Ağustos tarihleri arasında Topkapı Sarayı I. Avlu ve Yıldız Sarayı Has Bahçe’de gerçekleşecek. Festival açılışını, usta sanatçı Tunuslu Anouar Brahem, topluluğuyla birlikte yapacak. Geçen yılki festivali çok beğenen ve etkinliğe bu yıl da katılmayı talep eden ünlü piyano üstadı Ahmad Jamal de yine Topkapı Sarayı I. Avluda sıcak Ramazan akşamını serinletecek.

14 Temmuz 2011 Kategori: Sanatsal...

Bu yıl 21'nci yaşını kutlayan Akbank Caz Festivali, ilk kez düzenlecek "JAmZZ" Genç Yetenekler Yarışması ile amatör caz müzisyenlerini, profesyonel caz sanatçılarıyla sahnede buluşturuyor.

01 Temmuz 2011 Kategori: Sanatsal...

Tarihi Mekanlarda Jazz Keyfi - iki süper usta - iki özel konser... Doğu ile batının tüm öğeleriyle iç içe olduğu bu güzel şehirde "muhteşem" müzikal günler bizi bekliyor... Cuma günü Aya İrini Müzesi'nde (Topkapı Sarayı) iki büyük percussion ustası bir araya gelecek.. Aslında birisi için "usta" uygun diğeri için "ilah" demek daha dogru olur... ve Pazartesi günü Arkeoloji Müzesi bahçesinde... Muhteşem bir latin Jazz piyanisti... Camilo usta geliyor...

E-Bülten Aboneliği

ÜYE GİRİŞİ

res severa verum gaudium

KeyifKurdu @ INSTAGRAM

kk ig screenshot web mid 03 20