Değerli Ziyaretçimiz ,

Sitemize hoş geldiniz. Bu yazıyı okuyor olduğunuza göre KeyifKurdu Gezi Kulübü ile tanışıklığınız var demektir.  Ancak daha yakından tanışabilmemiz ve sizinle interaktif hatta hiperaktif bir iletişim kurabilmemiz için, üç farklı abonelik / üyelik seçeneği sunuyoruz size.

Lütfen aşağıda yer alan 3 farklı üyelik seçeneğinden sizin için en uygun olanını seçin ve bu seçenek için gerekli bilgileri girerek kulübümüze üye olun...

Yanlış şeyi seçersem diye tereddüt etmeyin sakın, istediğiniz zaman bir üst seviyeye - kolaylıkla - geçebilirsiniz.

 

 

 

#1 - E-BÜLTEN ABONELİĞİ

KeyifKurdu etkinliklerinden, özel gezilerden, seminerlerden, ücretsiz atölye ve sunumlardan haberdar olmak ve “bizim gözümüzle” seçilmiş ilginç kültür- sanat haberler ve paylaşımlarla ilgili, öncelikli olarak bilgilenmek için e-bültenimize abone olabilirsiniz.

Merak etmeyin, SPAM konusunda bizler de çok titiziz. Ortalama olarak ayda 2 -3 bülten göndermeyi hedefliyoruz. Ve dilediğiniz zaman e-bülten aboneliğinden tek tık ile ayrılmak çok kolay...

uyelik gezi kulubu#2 - KEYİFKURDU GEZİ KULÜBÜ ÜYELİĞİ

Gezi Kulübü'ne ÜCRETSİZ olarak buradan üye olabilirsiniz.

Kulüp üyeleri normal web sitesi aboneliği dışında sadece üyelere özel alanları görebilecekler; üyelere özel etkinliklerden de haberdar olacaklar ve tüm etkinliklere öncelikli olarak katılabileceklerdir. Ayrıca kulüp üyeleri web sitesinde yazı yazmak için de aday yazar veya editör olacaklardır.

Kulüp üyeleri doğal olarak web sitesi üyeliği ve e-bülten aboneliği avantajlarına da sahip olacaklardır.

Kulüp üyeliği yasal olarak sadece gerçek kişilere açıktır. Rumuz veya “nick name” isimlerle kayıt yapılmamaktadır.

ÜYE KAYIT FORMUNDAKİ TÜM ALANLARI "GERÇEK ADINIZ ve BİLGİLERİNİZ" İLE DOLDURMANIZ GEREKMEKTEDİR.

 

  

uyelik web sitesi#3 - WEB SİTESİ ÜYELİĞİ

Web sitemize SÜRESİZ ve ÜCRETSİZ olarak buradan üye olabilirsiniz. Web sitesi üyeleri, sitemizdeki tüm paylaşımlara yorum yazabilecekler. Otomatik olarak e-bültenlerimize abone olacak, etkinliklerimiz ile ilgili düzenli ve öncelikli haber alacaklardır. Ancak kulüp üyelerine özel alanlara giriş yapamayacaklardır.

 

 


E-Bülten Aboneliği

Aktif abonelik yok

ÜYE GİRİŞİ

res severa verum gaudium

KeyifKurdu @ INSTAGRAM

kk ig screenshot web mid 03 20