Değerli Ziyaretçimiz ,

Sitemize hoş geldiniz. Bu yazıyı okuyor olduğunuza göre KeyifKurdu Gezi Kulübü ile tanışıklığınız var demektir.  Ancak daha yakından tanışabilmemiz ve sizinle interaktif hatta hiperaktif bir iletişim kurabilmemiz için,  üç farklı abonelik / üyelik seçeneği  sunuyoruz size.

Eskişehir'de Tango - kültür ve keyif gezisi...

 

tango dance couple siluet big

Tarih ve kültürle yoğrulmuş keyifli bir Eskişehir gezisi...

son yıllarda kültür ve sanat etkinlikleri ile adını sıkça duyuran, sanayi ve eğitim kenti Eskişehir’de “DEVRİM arabası”, Porsuk Çayı, Odunpazarı sokakları, Osmanlı konakları, eski ve otantik çarşıları ile Eskişehir gezileri ve sonrasında unutulmaz bir MİLONGA MACERASI  sizleri bekliyor.

Detaylı bilgi için TIKLAYINIZ...

 

Contemporary Istanbul 2015, 12-15 Kasım tarihlerinde 10. kez sanatseverler ile buluşacak. Bu yıl 24 ülkeden 102 galeriyi ve eserleri 12,500 m2 lik alanda sergilenecek...

Haberin detayları için lütfen tıklayınız : Ci 2015

Almanya’da dün yapılan Dünya Miras Komitesi 39. dönem toplantısı’nda “Diyarbakır Surları ve Hevsel Bahçeleri” UNESCO Dünya Miras Listesi’ne alındı.

Haberin detayları için lütfen tıklayınız : Diyarbakır...

Okullar kapanmadan bir Edirne seyahati güzel olur demiştik. Mayıs ayının güneşli ve yazı davet eden günlerinden birinde öğrenciler – veliler ve hocalarla doluştuk bir otobüse ver elini Edirne dedik…

E-Bülten Aboneliği

ÜYE GİRİŞİ

res severa verum gaudium

KeyifKurdu @ INSTAGRAM

kk ig screenshot web mid son