KeyifKurdu Gezi Kulübü tarih, sanat, arkeoloji, felsefe, seyahat, sinema, müzik, tiyatro, modern sanat, edebiyat, fotoğraf gibi farklı alanlara ilgi duyan, merak eden kişilerin oluşturduğu bir bilgi ve keyif platformudur.

Tüm organizasyonlarımız, Türsab üyesi A-6293 nolu ITFTUR Seyahat Hizmetleri LTD.ŞTİ. işbirliği ile yapılmaktadır. 2009 yılında kurulan ITFTUR , sektörün en deneyimli ve güvenilir turizm acentalarından birisidir. Yurtiçi ve yurtdışı özel geziler, ticari geziler, yurtdışı ve yurtiçi fuar turları ve butik seyahatler konusunda uzmanlaşmıştır.

KeyifKurdu Gezi Kulübü

Günlerden bir gün, bir müzisyen, bir tiyatrocu, bir sosyolog, bir bilişim uzmanı, bir profesyonel turist rehberi, bir radyo programcısı, bir işadamı, bir iş kadını, bir gurme ve amatör bir arkeolog bir araya gelip keyifli şeyler yapmaya başlarlar... Sonra birbirinden farklı disiplinlerdeki bu güzel ve keyifli işleri nasıl bir araya getirip başkalarına da sunarız diye düşünürler...

...ve böylece 2008 yılının Ağustos ayının sekizinci günü KeyifKurdu projesi doğar...

KeyifKurdu Gezi Kulübü üyesi, hayatı sınırsız bir keşif olarak algılayan, gezen, merak eden ve araştıran bireydir.
Bu çaba kesintisiz bir öğrenme açlığını doyurur. Horatius un “Carpe diem” deyişini örnek alıp yaşadığı anı keyifli ve zevkli kılacak eylemlere yönelir. Epikürcü yaşam tarzına öykünerek “evrende her şey insan için haz objesidir, ancak erdemle gelen bilgi arttıkça haz da artar. Bu nedenle yönelim hazza değil bilgiye olmalıdır" düşüncesiyle bilgiyi ve formasyonu yüceltir.

Bu site, KeyifKurtlarının iletişim platformu olması için oluşturuldu. Birçok farklı alanda zevkli ve eğlenceli programlar yaratıp, bunları meraklıları ile paylaştığımız bir platform.

Tarih, sanat, arkeoloji, felsefe, seyahat, sinema, müzik, tiyatro, modern sanat, edebiyat, fotoğraf, gibi farklı disiplinleri, keyif, aşk, yaratıcılık gibi kavramlar ile değerlendiren kişilerin buluşma platformu...

Hakkımızda söylenecek çok fazla bir şey yok aslında...

Uzun bir yaşam deneyimini sanatsal, kültürel ve estetik bilgi ile birleştirmeyi amaçlayan bir grup “yaşam sanatçısıyız” biz...

 

KeyifKurdu Gezi Kulübü

İletişim  : 0533 431 30 60 ( cep + whatsapp )

Telefon  : 0212 266 10 10

E-posta : info at keyifkurdu nokta com


ITFTUR

ITFTUR, Türkiye’nin en saygın seyahat acentelerinde uzun yıllar çalışmış profesyonellerden oluşan ekibi ve 16 yıldır başta ticari geziler, yurtdışı ve yurtiçi fuar turları ve turizmin hemen her alanında tecrübesi ile en iyi hizmeti ilk elden sunmak üzere kurulmuş, TÜRSAB üyesi A grubu bir seyahat acentasıdır.


Kendimize, misafirlerimize, işbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurumlara ve bireylere duyarlı, şeffaf ve dürüstlükle yaklaşma, şirketimize ve hizmetlerimize sorumlulukla sahip çıkma anlayışı ile çalışıyoruz.
Çalışma ilkelerimiz sürekli öğrenmek, misafir ihtiyaçlarını anlamak, mükemmele ulaşacak tutkuya sahip olmak ve takım ruhu esasına dayalı katma değerli ortam sağlamak, tüm paydaşlarımız için pozitif etki yaratmaktır.


Türk turizmine olan inancı ile, hizmet sektörünün gerektirdiği sorumluluk duygusuna ve profesyonel yaklaşıma sahip olan ITF TUR, KeyifKurdu Gezi Kulübü ile yaptığı işbirliği ile bugüne kadar olduğu gibi, gelecekte de ilklere ve önemli başarılara imza atmayı hedeflemektedir. 

 

Adres: Oğuz Sk. Bahar Apt. No:7 D:5 34387 Mecidiyeköy İstanbul Türkiye

Tel: +90 212 266 10 10
Faks: +90 212 217 60 62

E-posta :Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Web      :www.itftur.com

 

Sosyal Medya