Değerli Ziyaretçimiz,

Sitemize hoş geldiniz. Bu yazıyı okuyor olduğunuza göre KeyifKurdu Gezi Kulübü ile tanışıklığınız var demektir. Ancak daha yakından tanışabilmemiz ve sizinle interaktif hatta hiperaktif bir iletişim kurabilmemiz için, iki farklı abonelik / üyelik seçeneği sunuyoruz size.

Lütfen aşağıda yer alan 2 farklı üyelik seçeneğinden sizin için uygun olanını seçin ve gerekli bilgileri girerek kulübümüze üye olun...

Dilediğiniz zaman aboneliğinizi veya üyeliğinizi tek tık ile iptal etmeniz mümkün. Kişisel verilerinizin korunması ve kullanımı konusunda çok titiz ve etik kurallara saygılı olduğumuzu da belirtmek isteriz.

 

 

 

#1 - E-BÜLTEN ABONELİĞİ

captcha 
Hüküm ve koşullar metnini okudum ve anladım
 

KeyifKurdu etkinliklerinden, gezilerden, seminerlerden, ücretsiz atölye ve sunumlardan haberdar olmak ve “bizim gözümüzle” seçilmiş ilginç kültür- sanat haberler ve paylaşımlarla ilgili, öncelikli olarak bilgilenmek için e-bültenimize abone olabilirsiniz.


Ortalama olarak ayda 2 bülten göndermeyi hedefliyoruz. Merak etmeyin, SPAM konusunda bizler de çok titiziz. 

Dilediğiniz zaman e-bülten aboneliğinden tek tık ile ayrılmak çok kolay...

uyelik gezi kulubu#2 - KEYİFKURDU GEZİ KULÜBÜ ÜYELİĞİ

Gezi Kulübü'müze ÜCRETSİZ olarak buradan üye olabilirsiniz.

 Kulüp üyeleri : 

  • Üyelere özel etkinliklerden doğrudan haberdar olacaklar ve tüm etkinliklere öncelikli olarak katılabilecekler;
  • Özellikle, web sitemize koyamadığımız bazı etkinlikleri ( örneğin : adını yazamadığımız fermente edilmiş üzüm suyu tadımlarını veya damıtılmak suretiyle elde edilen - içine su katınca ormanlar kraliçesinin sütüne benzeyen - içecekleri tattığımız ) tadım etkinliklerini, bağ ve tadım gezilerini sadece üyelerimizin erişebildiği üyelere özel sayfalarda görebilecekler;
  •  Üyelerimiz, dilerlerse web sitesinde yazılar yazmak için de aday yazar veya editör olabilecekler...

 

Kulüp üyeliği yasal olarak sadece gerçek kişilere açıktır. Rumuz veya “nick name” isimlerle kayıt yapılmamaktadır.

Üye kayıt formundaki tüm alanları "GERÇEK ADINIZ ve BİLGİLERİNİZ" ile doldurmanız gerekmektedir.

Seçeceğiniz şifre içinde mutlaka BİRER adet  BÜYÜK harf + küçük harf + rakam + en az bir sembol ( @ # ! & % € $ gibi ) OLMALIDIR.

! kayıt olduktan sonra e posta adresinize bir doğrulama mesajı gönderilecektir. Lütfen gönderilen mesajdaki linke tıklayarak bilgilerinizi onaylayınız.. 


Sosyal Medya