Kapadokya Tarih Şarap Gezisi

KeyifKurdu Gezi Kulübü

Kapadokya Şarap Festivali Gezisi

Kapadokya’da 06-10 Temmuz 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilecek Kapadokya Şarap Günleri’nin programına paralel olarak "Şarabın Doğduğu Topraklarda Buluşuyoruz" sloganıyla yola çıkan KeyifKurdu Gezi Kulübü ‘Şarap ve Tarih’ temalı çok özel bir tur daha düzenliyor...

TARİH - DOĞA - ŞARAP TURU: 7 - 10 Temmuz

Kapadokya’nın eşsiz doğal güzellikleri ve ( Göreme, Ürgüp, Sinasos, Avanos, Paşabağı, Çavuşin gibi ) binlerce yıllık tarih ve kültürünün önemli noktalarını gezip; bunların yanısıra bölgelerin bağlarını, şaraplarını ve standart ziyaretçilerin klasik turlarda ziyaret etmedikleri ören yerlerini geziyoruz. Hem modern hem de geleneksel bağlara gidiyor, kayaya oyulmuş bir anıt olan Üzümlü Kilise ve onun şaraphanesini geziyor, yemek-şarap uyumu ilkelerini gözeterek yerel restoranlarda çok özel yemekleri tadıyoruz.

Ön Rezervasyon İçin: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

KeyifKurdu Gezi Kulübü

TARİH - DOĞA - ŞARAP TURU: 7 - 10 Temmuz

Kapadokya’nın eşsiz doğal güzellikleri, Onbinlerce yıllık uygarlıkların izleri , binlerce yıllık ŞARAP tarihi ve kültürünün önemli noktaları : " Göreme Açık hava Müzesi - kaya oyma kiliseleri Peri bacaları... muteşem volkanik doğal güzellikler...

Avcılar - Derbent , Paşabağı vadileri ...

İnanılmaz Yeraltı Şehirleri...

Ürgüp Kaya evleri , 3 ayrı inanışın ortak yaşadığı inanılmaz güzellikte Sinasos, Kör de bilir yolunu - çanak çömlek ve testi kırığından bellidir = Avanos, çamurun sanata dönüştüğü kent..

tüm bunların yanısıra bölgelerin bağlarını, şaraplarını ve standart ziyaretçilerin klasik turlarda ziyaret etmedikleri ören yerlerini geziyoruz. Hem modern hem de geleneksel bağlara gidiyor, kayaya oyulmuş bir anıt olan Üzümlü Kilise ve onun şaraphanesini geziyor, yemek-şarap uyumu ilkelerini gözeterek yerel restoranlarda çok özel yemekleri tadıyoruz.

Ön Rezervasyon İçin: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  • 3 gece 4* otelde konaklama yarım pansiyon ( 7-8-9 Temmuz )
  • Kapadokya bölgesinde 2 gün uzman rehber eşliğinde gezi
  • Gezi süresince 2 öğlen yemeği
  • Şarap üreticilerini ziyaret ve şarap tadımları

Kapadokya ulaşımı tur fiyatına dahil değildir. Dileyen misafirler için Nevşehir veya Kayseri uçuşları + H alanı Otel transferleri ayrıca organize edilecektir.

Tur ücreti => 490 TL ( çift kişilik odada tek kişi fiyatı )

- Kapadokya Şarap Festivali

Kapadokya’da 06-10 Temmuz 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilecek Kapadokya Şarap Günleri’nin programı belli oldu. ‘Şarabın Doğduğu Topraklarda Buluşuyoruz’ sloganıyla yola çıkan ‘Şarap ve Tarih’ temalı festival zengin bir içeriğe sahip.

Yorum yapmak için oturum açın